DOMŮ

Stalo se 19772-6 120


Záhadná detektivní úniková hra pro celou rodinu.
Dokážete jako detektivní tým vyřešit záhady z roku 1977?
Kdo má na svědomí neštěstí na ulici Jatecká v bytě č. 6?
Váš tým čeká nelehký úkol ve vyšetřování. Dokážete zajistit důkazy podezřelých jako jsou např. otisky prstů, boty, pachy a vůně nebo třeba odběr biologických vzorků? To vše Vás dovede k pachateli. Budete pátrat po zmizení malé holčičky, tím to ale nekončí. Jen ti nejlepší zjistí, co se stalo i s detektivem, který zmizení vyšetřoval před Vámi!INFORMACE O HŘE

DŮRAZ NA PROŽITEK.
Bylo věnováno velké úsilí při tvorbě autentického retro prostředí, které silně podpoří Váš prožitek ze hry.

ZVUKOVÉ A SVĚTELNÉ EFEKTY
Atmosféra hry je podtržena zvukovými a světelnými efekty. Pro rodiny s dětmi lze hru upravit. Osoby trpící epilepsií prosíme, aby nám předem zavolali.

BEZ KOMBINAČNÍCH ZÁMKŮ.
Žádné počítání, žádná čísla zde nenajdete. Tato úniková hra, jako jediná kterou známe, nemá ani jeden kombinační zámek.

Užijte si příběh plný napětí, tajemna, záhadných zjištění a hlavně ZÁBAVY.
RECENZE

Štítňané

"Skvěle připravená úniková hra s výborným příběhem, který vás hned od začátku zaujme a vtáhne do děje. Nejvíce se nám líbila celková atmosféra a několikrát jsme se pořádně vylekali. Náročnost úkolů byla tak akorát, takže i když se jednalo o naši první únikovou hru, úspěšně se nám ji podařilo vyřešit - moc se nám líbil způsob doručování nápověd. Velmi kladně hodnotíme rovněž jednotlivé úkoly, kdy každý byl originální a nic se neopakovalo. Při "velkém finále" nám doslova spadla čelist z toho, co jsme na místě spatřili. Tvůrcům patří velké díky a smekám před nimi klobouk. "

Elen

"Hra je story driven, co je skvele. Ulohy na seba pekne navazuju a hrou nas previedli, myslim, ze sme nenarazili ani na jeden moment, kde by sme vobec nevedeli, ako dalej. Hra je dobre hratelna aj v dvojclennom time. Niektori z nas sa trochu bali, ehm ehm. Game master slecna bola super, vsetko bolo super, za nas uplna spokojnost. P.S. Navrhujeme sa v hre nezasekavat, 50. opakovanie Duhovej vily z rozhlasu uz trochu skodi dusevnemu zdraviu :)"

ZDROJ

Stalo se 1977

"Vynikající zábava plná nečekaných překvapení, ještě dost dlouho po skončení hry jsme se nebyli schopni vrátit do reality.Nový level v únikovkách, doporučujem! "

Hochkateam

"Super hra, pěkně vymyšlené. Příjemná obsluha."