DOMŮ

Pracovna pana profesora2-6 120

Objev, který více jak 60 let leží schovaný v pracovně pana profesora a je jen na Vás, zda tento objev zveřejníte. Pracovnou Vaše výprava jen začíná! Při které jiné hře se Váš tým dostanete během 120 minut do dílny, lovecké chaty, zahrady, jeskyně, kosmu a muzea? 7 místností Vám za 120 minut ukáže málokterá hra. Tak se přijďte podívat a hlavně se pobavit.INFORMACE O HŘE

V brněnské kotlině byly nalezeny artefakty nedozírné hodnoty. Již dávno před civilizacemi v Egyptě a Mezopotámii žil v Brně a jeho okolí člověk brněnský - HOMO BRUNENSIS. Ten dal základ všem následným civilizacím. Nejstarší moudrý předek.
Najdete objev, který více jak 60 let leží schovaný v prostorách pracovny pana profesora? Je jen na Vás, zda tento objev zveřejníte, nebo si jej necháte pro sebe. Je vůbec svět připravený přijmout pravdu o tom, kde jsou jeho kořeny? Co vše odhalily vykopávky v Brně a okolí?
RECENZE

Radka Sládková

"Úžasná únikovka se skvělou partou... Děkujeme za úžasný zážitek plný dobrodružství a přemýšlení.. Místnosti byly moc pěkně nachystané a děkujeme Kristínce za radu a skvělou asistenci.. Tým sestřiček... "

Lukáš Mora

"Super hra!"

Toufici

"Díky, moc jsme si to užili. "

Medáci

"Nebyl to ztracený čas, dvě hodiny utekly jako voda. Na druhou stranu jsme zažili i lepší hry. Bez nápovědy bychom postupovali těžko, některé věci nám nedávaly smysl. Ale odcházeli jsme spokojeni a můžeme doporučit "